O portalu » POLITYKA PRYWATNOŚCI
 

Polityka prywatności portalu 
 
Naszym celem jest dostarczenie informacji na temat aktualności oraz stworzenie platformy rezerwacyjnej. W pełni szanujemy prawo do prywatności Użytkowników serwisu.

Wysyłając dane za pośrednictwem dostępnych w serwisie formularzy Użytkownik akceptuje politykę prywatności portalu i wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie ich przez portal w zakresie określonym poniższymi warunkami.

Użytkownikowi przysługuje prawo wglądu, modyfikacji i usunięcia danych.

Użytkownik wyraża zgodę na wykorzystywanie zgromadzonych danych przez portal w celu kontaktu z nim w kwestiach dotyczących rezerwacji oraz na otrzymywanie od portalu biuletynów informacyjnych przesyłanych za pomocą poczty e-mail (około 2 razy w miesiącu).

Użytkownik ma możliwość cofnięcia zgody na wykorzystanie ich w celu wysyłki wspomnianych materiałów. W tym celu należy kliknąć na link znajdujący się w każdym biuletynie lub skontaktować się pisemnie z Wydawcą serwisu.

Zbiór danych nie jest sprzedawany lub w jakikolwiek inny sposób udostępniany osobom trzecim.

Zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu

Rozwój technologii internetowej, zmiany ustawodawcze w zakresie ochrony danych osobowych, oraz rozwój naszego portalu internetowego mogą wpłynąć na zmiany w polityce ochrony prywatności.

Odpowiedzialność za treść

Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za informacje o hotelach i ofertach oraz ich zgodność ze stanem faktycznym. Obowiązek ich akutalizacji spoczywa na hotelach. Jednocześnie dołoży wszelkich starań, aby ww. informacje były zgodne z prawdą oraz obowiązującym prawem.

Kontakt

W przypadku pytań użytkowników dotyczących powyższej deklaracji ochrony prywatności, warunków korzystania z portalu prosimy o wysyłanie uwag na adres: biuro(at)e-wypoczynek.com.pl

   
Menu
» REZERWACJE
» REGULAMINY
» POLITYKA PRYWATNOŚCI
» WSPÓŁPRACA
 
Promowane obiekty
WILLA LARYSA CENTRO
Villa
30.00 zł
Villa
Hotel
HOTEL & SPA KOCIERZ
Hotel
160.00 zł
Hotel
Promowane oferty
brak danych
Wybierz obiekt
Rodzaj wyjazdu
Oferty z regionu
Dodaj ofertę / [załóż konto]
Login:
Hasło:
 

 
 
© 2011 Wypoczynek w Polsce. Projekt: Xann Internet Solutions

Pozycjonowanie strony