Nazwa:
VILLA MASONERIA
Miejscowość:
Łódź
Adres:
92-132 Łódź, ul. Tramwajowa 11
Województwo:
łódzkie
Region:
Polska Centralna
Charakter regionu:
inne
Położenie:
Odległość od centrum: 10 m
Typ obiektu:
Hotel
Czas otwarcia:
Obiekt całoroczny
Ilość miejsc:
36 (Liczba pokoi: 18)
Tel. stacjonarny:
42-678-05-54
Tel. komorkowy:
723-248-739
Adres www:
http://www.villamasoneria.com.pl/
Cena osoba/dzień:
od 75.00 zł do 130.00
Piktogramy
udogodnienia dla rodzin z dziećmi udogodnienia dla rodzin z dziećmi
TV w pokojach TV w pokojach
restauracja restauracja
pełny węzeł sanitarny pełny węzeł sanitarny
parking parking
karty kredytowe karty kredytowe
apartamenty apartamenty
Opis
Hotel Villa Masoneria to miejsce owiane historią – dawna siedziba jednej z najbardziej tajemniczych i niezwykłych ponadnarodowych organizacji – Wolnomularzy, ruchu który przyciąga osoby ze szczytu świata polityki, wielkiego biznesu i nauki – mistrzów swych dyscyplin.

Do dziś nad głównym wejściem do Villa Masoneria dawnej loży masońskiej widnieje w płaskorzeźba charakterystyczny znak Masonerii: węgielnica, cyrkiel i pion będące insygniami protoplastów bractwa – budowniczych katedr, ale także symbolizujące architektoniczny porządek oraz nieustające dążenie do doskonałości. Tak samo doskonały może być państwa pobyt w Łodzi.

Zapraszamy zatem do Hotelu Villa Masoneria, hotelu w centrum miasta, z klimatem, perełki śródmieścia Łodzi – miasta na styku kultur.
Opis cen noclegów
Apartament:
Jeśli od pokoju hotelowego wymagasz luksusu jak w Twoim własnym domu to nasza Villa jest jedynym miejscem, które spełni Twoje oczekiwania.
Apartament … jest szyty na miarę prawdziwego masona. W jego przestronnym wnętrzu sięgającym ponad trzech metrów główną rolę gra ogromne łoże małżeńskie, które pozwoli Ci wypocząć po pełnym dniu wrażeń. Twoje ubrania mogą rozgościć się w pojemnej szafie, a TY przygotować się do wielkiego wyjścia przed elegancką toaletką. Apartament wyposażony jest również w wygodną sofę, która w 5 minut może stać się dodatkowym łóżkiem dla Twoich pociech. Jak na sypialnię dla prawdziwego masona przystało nie mogło zabraknąć kominka, który w zimowe wieczory stworzy domowy przytulny klimat. Do apartamentu przynależy również osobista łazienka, w której możesz wziąć poranny prysznic, a wieczorem urządzić kąpiel w Wanie przy świecach niczym w 5 gwiazdkowym hotelu.

Pokój Double
Gustownie urządzone pokoje w zabytkowej kamienicy łączą w sobie klimat minionej epoki z nowoczesną funkcjonalnością. Wyposażone są w komfortowe łóżka dla par, pojemne szafy oraz dogodne biurka dla tych, którzy goszczą w Łodzi w sprawach biznesowych. Do każdego pokoju przynależy przestronna łazienka z pełnym węzłem sanitarnym wyposażona w ręczniki kąpielowe i galanterię.

Hotel Villa Masoneria oferuje 5 rodzai pokoi
- pokoje jednoosobowe
- pokoje dwuosobowe typu twin
- pokoje dwuosobowe typu double
- pokoje trzyosobowe
- Apartament
Galeria
Wybierz region
Promowane obiekty
Hotel
HOTEL SENATOR
Hotel
140.00 zł
Hotel
RESORT SPA PLAZA
Hotel
110.00 zł
Hotel
Promowane oferty
brak danych
Wybierz obiekt
Rodzaj wyjazdu
Oferty z regionu
Dodaj ofertę / [załóż konto]
Login:
Hasło:
 

 
 
© 2011 Wypoczynek w Polsce. Projekt: Xann Internet Solutions

Pozycjonowanie strony