Nazwa:
PAŁAC ŁOCHÓW
Miejscowość:
Łochów
Adres:
07-130 Łochów, ul. Marii Konopnickiej 1
Województwo:
mazowieckie
Region:
Mazowsze
Charakter regionu:
lasy i jeziora
Typ obiektu:
Zamek/Pałac/Dworek
Czas otwarcia:
Obiekt całoroczny
Ilość miejsc:
200 (Liczba pokoi: 93)
Tel. stacjonarny:
25-675-11-14
Fax:
25-675-13-90 w.1000
Adres www:
http://www.palaclochow.pl
Cena osoba/dzień:
od 150.00 zł do 395.00
Piktogramy
udogodnienia dla rodzin z dziećmi udogodnienia dla rodzin z dziećmi
udogodnienia dla niepełnosprawnych udogodnienia dla niepełnosprawnych
gabinet odnowy biologicznej gabinet odnowy biologicznej
sauna sauna
sala konferencyjna sala konferencyjna
restauracja restauracja
pełny węzeł sanitarny pełny węzeł sanitarny
parking parking
kominek kominek
kawiarnia, bar, bufet kawiarnia, bar, bufet
karty kredytowe karty kredytowe
TV w pokojach TV w pokojach
dostęp do internetu dostęp do internetu
apartamenty apartamenty
Opis
Stylowy Pałac Łochów usytuowany jest zaledwie 2 km od słynnego Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego. Hotel oferuje lądowisko dla helikopterów, centrum spa i odnowy biologicznej, a także duży park ze stawami rybnymi i wyspą. Pałac Łochów dysponuje urządzonymi w stylu ludowym pokojami, które ozdobione są drewnianymi meblami i delikatnymi tkaninami. Każdy pokój posiada przestronną część wypoczynkową oraz nowoczesną łazienkę. Każdego ranka hotel zaprasza do jadalni na kontynentalne śniadanie. Goście mogą też zrelaksować się przy drinku w kawiarni, która znajduje się w starej wozowni.

Goście Pałacu Łochów mają zapewniony bezpłatny wstęp do hotelowego jacuzzi i sauny. Hotel oferuje również możliwość uprawiania różnych sportów wodnych i posiada czynną przez całą dobę recepcję. Pałac usytuowany jest w Łochowie, 18 km od Wyszkowa oraz drogi ekspresowej S8 (trasa Warszawa-Białystok).


Pałac Łochów jest własnością prywatną. Został odbudowany i odrestaurowany przez firmę deweloperską Arche w latach 2005 - 2008. Firma istnieje od 1991 roku. Sukcesy odniesione na rynku nieruchomości umożliwiły spełnianie marzeń, takich jak przywracanie dawnej świetności obiektom zabytkowym.

Centrum konferencyjno - wypoczynkowe Pałac Łochów oddaje do dyspozycji gości 200 miejsc noclegowych w pokojach hotelowych oraz apartamentach, sale jadalne i szkoleniowe, które pomieszczą jednocześnie 500 osób.

Do zespołu pałacowo-parkowego należą budynki: Pałacu, Kuchni Pałacowej, Wozowni i Oficyny, oraz: Kamienna Grota, zabytkowy drewniany kościółek z I połowy XX w. pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego, staw i 13 hektarów terenów zielonych z dostępem do rzeki Liwiec.

Pałac
Na parterze zlokalizowane są sale reprezentacyjne: Balowa, Muzyczna, Kawiarniana, Salonik kominkowy. Na I pietrze mieszczą się sale konferencyjne: Lazurowa, Wrzosowa i Bursztynowa.
W Pałacu jest 26 miejsc noclegowych: na I pietrze apartamenty Elżbiety i Stefanii oraz 6 pokoi; na poddaszu apartamenty Zamoyskiego i Kurnatowskiego oraz 4 pokoje.

Kuchnia Pałacowa
Po odrestaurowaniu spełnia pierwotne funkcje.
Kuchnia pałacowa specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i myśliwskiej. Może jednocześnie pomieścić 200 osób.
Na poddaszu mieści się Dyrekcja Centrum Konferencyjno - Wypoczynkowego oraz gabinety SPA.

Wozownia
Na starą wozownię składa się trzyskrzydłowy obiekt dawnej wozowni, stajni i stelmachni, tworzący mały dziedziniec wewnętrzny. Wozownia to główna część hotelowa z recepcją i salą śniadaniowo - kawiarnianą.

W Wozowni jest 144 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, i 3 osobowych. Część pokoi jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

Oficyna
Dawne miejsce noclegów dla gości. Dysponuje 30 miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2, i 3, osobowych oraz Apartamentach. Pokoje przystosowane dla osób z małymi dziećmi.
Galeria
Wybierz region
Promowane obiekty
PENSJONAT SOLANNA
Pensjonat
120.00 zł
Pensjonat
WILLA GRYF
Villa
85.00 zł
Villa
Uzdrowisko
Promowane oferty
brak danych
Wybierz obiekt
Rodzaj wyjazdu
Oferty z regionu
Dodaj ofertę / [załóż konto]
Login:
Hasło:
 

 
 
© 2011 Wypoczynek w Polsce. Projekt: Xann Internet Solutions

Pozycjonowanie strony