Nazwa:
HOTEL ZAMEK RYN
Miejscowość:
Ryn
Adres:
11-520 Ryn , ul. Plac Wolności 2
Województwo:
warmińsko-mazurskie
Region:
Warmia i Mazury
Charakter regionu:
lasy i jeziora
Typ obiektu:
Zamek/Hotel ****
Czas otwarcia:
Obiekt całoroczny
Ilość miejsc:
318 (Liczba pokoi: 169)
Tel. stacjonarny:
87-429-70-00
Fax:
87-429-70-01
Adres www:
http://www.zamekryn.pl
Cena osoba/dzień:
od 190.00 zł do 450.00
Piktogramy
gabinet odnowy biologicznej gabinet odnowy biologicznej
sala konferencyjna sala konferencyjna
restauracja restauracja
pełny węzeł sanitarny pełny węzeł sanitarny
parking parking
kominek kominek
karty kredytowe karty kredytowe
TV w pokojach TV w pokojach
dostęp do internetu dostęp do internetu
basen kryty basen kryty
apartamenty apartamenty
Opis
Hotel ZAMEK RYN**** to krzyżacki Zamek zaadaptowany na Centrum Kongresowo-Wypoczynkowe. Wznosi się nad miasteczkiem Ryn, malowniczo położonym na przesmyku pomiędzy dwoma jeziorami Ołów i Ryńskim, na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Ta XIV-wieczna, druga co do wielkości tego typu budowla w Polsce, usytuowana jest w jednym z najatrakcyjniejszych regionów pod względem krajobrazowym, ekologicznym, przyrodniczym oraz turystycznym. Mazurski pagórkowaty, pofałdowany teren, bajeczne jeziora, wijące się niekiedy długimi rynnami, pełne uroczych zatok i półwyspów, to okolice Zamku.

Zapraszamy Państwa do naszej enklawy SPA w Hotelu ZAMEK RYN.
Woda, Ogień, Ziemia i Powietrze to od pradziejów żywioły życia.
Proponujemy niezwykłą podróż - przejścia przez cztery żywioły symbolizujące pokonanie drogi przeznaczonej dla człowieka. Rozpoczynając od wody, która jest prapoczątkiem wszystkiego, źródłem życia, przechodząc do ognia -dobroczynnego acz niebezpiecznego, który oczyszcza i rozgrzewa, poprzez ziemię - dającą życie, matkę wszystkich plonów, tego co rośnie i kwitnie, kończąc na powietrzu, które jest symbolem nieskończoności, lekkości, jest nośnikiem zapachów.
Przygotowaliśmy wyjątkowe rytuały pielęgnacyjno-upiększające otulone w niezwykły zapach oraz terapeutyczny dotyk sprzyjający głębokiemu relaksowi oraz odprężeniu.
Naszą kompleksową ofertę zamykają rytuału pielęgnacyjne dłoni oraz stóp oraz wyjątkowy świat masaży inspirowany technikami z całego świata.

Restauracja REFEKTARZ oferuje śniadania w formie bardzo bogatego bufetu: jogurty, płatki, musli, deski serów żółtych, pleśniowych, twarogów, pasty „śniadaniowe”, sałatki: jarzynowe, śledziowe, ryby wędzone, marynowane, sałaty, pomidory, ogórki, deski wędlin i pieczeni, pasztety, wybór pieczywa, słodkie pieczywo, owoce, soki, kawa, herbaty. Na tzw. „omlet station” w obecności Gości smażymy jajecznicę z przeróżnymi dodatkami i puszyste omlety.
Wiosną należy spróbować szparagów, raków, pieczonych jagniąt. Latem polecamy posiłki kuchni wegetariańskiej. Jesienne specjalności to potrawy z grzybów i dziczyzny (dziki, jelenie, daniele, zające, bażanty, dzikie ptactwo). Zima to mistrzowskie popisy kuchni słowiańskiej pierogi, pyzy, knedle, babki ziemniaczane.
Przez cały rok zamkowy cukiernik potrafi oszołomić słodkimi przysmakami o niespotykanej kompozycji.
Dlaczego warto przyjechac
Wspaniałe powietrze oraz piękna i spokojna okolica pozwolą Państwu rozkoszować się urokami życia i przenieść w świat minionych wieków.
Galeria
Wybierz region
Promowane obiekty
Uzdrowisko
HOTEL BLACK & WHITE
Hotel
70.00 zł
Hotel
WILLA LARYSA CENTRO
Villa
30.00 zł
Villa
Promowane oferty
brak danych
Wybierz obiekt
Rodzaj wyjazdu
Oferty z regionu
Dodaj ofertę / [załóż konto]
Login:
Hasło:
 

 
 
© 2011 Wypoczynek w Polsce. Projekt: Xann Internet Solutions

Pozycjonowanie strony