Nazwa:
HOTEL ZAMEK RYN
Miejscowość:
Ryn
Adres:
11-520 Ryn , ul. Plac Wolności 2
Województwo:
warmińsko-mazurskie
Region:
Warmia i Mazury
Charakter regionu:
lasy i jeziora
Typ obiektu:
Zamek/Hotel ****
Czas otwarcia:
Obiekt całoroczny
Ilość miejsc:
318 (Liczba pokoi: 169)
Tel. stacjonarny:
87-429-70-00
Fax:
87-429-70-01
Adres www:
http://www.zamekryn.pl
Cena osoba/dzień:
od 190.00 zł do 450.00
Piktogramy
gabinet odnowy biologicznej gabinet odnowy biologicznej
sala konferencyjna sala konferencyjna
restauracja restauracja
pełny węzeł sanitarny pełny węzeł sanitarny
parking parking
kominek kominek
karty kredytowe karty kredytowe
TV w pokojach TV w pokojach
dostęp do internetu dostęp do internetu
basen kryty basen kryty
apartamenty apartamenty
Opis
Hotel ZAMEK RYN**** to krzyżacki Zamek zaadaptowany na Centrum Kongresowo-Wypoczynkowe. Wznosi się nad miasteczkiem Ryn, malowniczo położonym na przesmyku pomiędzy dwoma jeziorami Ołów i Ryńskim, na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Ta XIV-wieczna, druga co do wielkości tego typu budowla w Polsce, usytuowana jest w jednym z najatrakcyjniejszych regionów pod względem krajobrazowym, ekologicznym, przyrodniczym oraz turystycznym. Mazurski pagórkowaty, pofałdowany teren, bajeczne jeziora, wijące się niekiedy długimi rynnami, pełne uroczych zatok i półwyspów, to okolice Zamku.

Zapraszamy Państwa do naszej enklawy SPA w Hotelu ZAMEK RYN.
Woda, Ogień, Ziemia i Powietrze to od pradziejów żywioły życia.
Proponujemy niezwykłą podróż - przejścia przez cztery żywioły symbolizujące pokonanie drogi przeznaczonej dla człowieka. Rozpoczynając od wody, która jest prapoczątkiem wszystkiego, źródłem życia, przechodząc do ognia -dobroczynnego acz niebezpiecznego, który oczyszcza i rozgrzewa, poprzez ziemię - dającą życie, matkę wszystkich plonów, tego co rośnie i kwitnie, kończąc na powietrzu, które jest symbolem nieskończoności, lekkości, jest nośnikiem zapachów.
Przygotowaliśmy wyjątkowe rytuały pielęgnacyjno-upiększające otulone w niezwykły zapach oraz terapeutyczny dotyk sprzyjający głębokiemu relaksowi oraz odprężeniu.
Naszą kompleksową ofertę zamykają rytuału pielęgnacyjne dłoni oraz stóp oraz wyjątkowy świat masaży inspirowany technikami z całego świata.

Restauracja REFEKTARZ oferuje śniadania w formie bardzo bogatego bufetu: jogurty, płatki, musli, deski serów żółtych, pleśniowych, twarogów, pasty „śniadaniowe”, sałatki: jarzynowe, śledziowe, ryby wędzone, marynowane, sałaty, pomidory, ogórki, deski wędlin i pieczeni, pasztety, wybór pieczywa, słodkie pieczywo, owoce, soki, kawa, herbaty. Na tzw. „omlet station” w obecności Gości smażymy jajecznicę z przeróżnymi dodatkami i puszyste omlety.
Wiosną należy spróbować szparagów, raków, pieczonych jagniąt. Latem polecamy posiłki kuchni wegetariańskiej. Jesienne specjalności to potrawy z grzybów i dziczyzny (dziki, jelenie, daniele, zające, bażanty, dzikie ptactwo). Zima to mistrzowskie popisy kuchni słowiańskiej pierogi, pyzy, knedle, babki ziemniaczane.
Przez cały rok zamkowy cukiernik potrafi oszołomić słodkimi przysmakami o niespotykanej kompozycji.
Dlaczego warto przyjechac
Wspaniałe powietrze oraz piękna i spokojna okolica pozwolą Państwu rozkoszować się urokami życia i przenieść w świat minionych wieków.
Galeria
Wybierz region
Promowane obiekty
RESORT SPA PLAZA
Hotel
110.00 zł
Hotel
HOTEL BARTIS
Hotel
80.00 zł
Hotel
PENSJONAT SOLANNA
Pensjonat
120.00 zł
Pensjonat
Promowane oferty
brak danych
Wybierz obiekt
Rodzaj wyjazdu
Oferty z regionu
Dodaj ofertę / [załóż konto]
Login:
Hasło:
 

 
 
© 2011 Wypoczynek w Polsce. Projekt: Xann Internet Solutions

Pozycjonowanie strony