Nazwa:
HOTEL ARA
Miejscowość:
Jastrzębia Góra
Adres:
84-104 Jastrzębia Góra , ul. Rozewska 4 a
Województwo:
pomorskie
Region:
Wybrzeże Bałtyckie
Charakter regionu:
morze
Położenie:
Odległość od wody: 100 m
Typ obiektu:
Hotel
Czas otwarcia:
Obiekt całoroczny
Ilość miejsc:
50 (Liczba pokoi: 25)
Tel. stacjonarny:
58-674-96-00
Fax:
58-674-93-00
Adres www:
http://www.arahotel.pl/
Cena osoba/dzień:
od 70.00 zł do 215.00
Piktogramy
sauna sauna
sala konferencyjna sala konferencyjna
restauracja restauracja
pełny węzeł sanitarny pełny węzeł sanitarny
parking parking
kawiarnia, bar, bufet kawiarnia, bar, bufet
TV w pokojach TV w pokojach
dostęp do internetu dostęp do internetu
apartamenty apartamenty
udogodnienia dla rodzin z dziećmi udogodnienia dla rodzin z dziećmi
Opis
Jastrzębia Góra to idealne miejsce na wczasy. Najdalej wysunięta w polskie morze, przyciąga co rok tysiące turystów spragnionych plaży, słońca i rozrywki.

Hotel ARA położony jest w centrum Jastrzębiej Góry, tylko 100m od piaszczystej Bałtyckiej plaży. To bez wątpienia jeden z naszych największych atutów. Ale nie jedyny.

Nasz hotel nad morzem jest w wakacje bardzo atrakcyjnym miejscem do wypoczynku ale także i zabawy. Zarówno w sezonie jaki i poza nim organizujemy codzienne disco dancingi w hotelowej restauracji. Obiekt posiada własną, dobrze wyposażoną siłownię oraz gabinet masażu. Nasze oba parkingi są monitorowane systemem kilkunastu kamer. W naszej restauracji serwujemy potrawy kuchni polskiej i europejskiej.

Nasz hotel organizuje spotkania biznesowe oraz konferencyjno-szkoleniowe na kilku bardzo dobrze wyposażonych salach.

Jastrzębia Góra posiada liczne atuty - jest tu niepowtarzalny klimat nadmorskiego kurortu, malownicze okolice, bliskie sąsiedztwo Zatoki Puckiej i możliwość uprawiania sportów wodnych.

Atrakcyjność tego miejsca to również cenne zabytki kulturowe i historyczne związane z nadmorskim położeniem, folklorem kaszubskim i tradycjami morskimi.

Dla pragnących skorzystać z atrakcji turystycznych naszej okolicy służymy radą i pomocą w każdej sytuacji.

Serdecznie zapraszamy na urlop nad polskie morze przez cały rok !
Opis cen noclegów
Dla gości hotelowych na dwóch piętrach przygotowaliśmy dwadzieścia trzy przytulne, eleganckie jedno i dwuosobowe pokoje oraz dwa apartamenty. W większości pokoi istnieje możliwość rozłożenia dostawki w postaci tapczaniku.

Każdy gość hotelu może zdeponować wartościowe rzeczy w kasetkach sejfowych, które znajdują się przy recepcji. Pokoje hotelowe położone są po wschodniej i zachodniej stronie. W pokojach jak i w całym budynku hotelu jest możliwość odbioru bezprzewodowego Internetu, który jest wliczony w cenę pobytu. Pokoje mają powierzchnię odpowiadającą wymaganiom kategoryzacji dla hotelu 2*.

Pokój 1-osobowy
Pokój dostosowany jest dla jednej osoby, a łączna jego powierzchnia to 9m2. Pokój posiada ciepłą kolorystykę i standardowo wyposażony jest w stolik nocny z lampką, biurko z krzesłem, TV-sat, lodówkę, łazienkę z kabiną oraz telefon.

Pokój 2-osobowy
Pokój dostosowany jest dla dwóch osób, a łączna jego powierzchnia to 12m2. Pokój posiada dwa rozdzielne łóżka i standardowo wyposażony jest w stoliki nocne z lampkami, biurko z krzesłem, TV-sat, lodówkę, łazienkę z kabiną oraz telefon.

Pokój 2-osobowy
Pokój dostosowany jest dla dwóch osób, a łączna jego powierzchnia to 12m2. Pokój posiada jedno podwójne złączone łóżko i standardowo wyposażony jest w stolik nocny z lampką, biurko z krzesłem, TV-sat, lodówkę, łazienkę z kabiną oraz telefon.

Pokój 3-osobowy
Pokój dostosowany jest dla trzech osób, a łączna jego powierzchnia to 15m2. Pokój posiada jedno podwójne łóżko oraz rozkładany tapczanik, stolik nocny z lampką, biurko z krzesłem, TV-sat, lodówkę, łazienkę z kabiną oraz telefon.

Apartament Studio
Pokój dostosowany jest dla dwóch osób, a łączna jego powierzchnia to 18m2. Studio składa się z sypialni (jedno podwójne łóżko) oraz pokoju dzien- nego z sofą i wygodnym fotelem, TV-sat, biurkiem z krzesłem, łazienką z kabiną oraz telefonem.

Apartament Komfort
Pokój dostosowany jest dla dwóch osób, a łączna jego powierzchnia to 20m2. Apartament posiada odrębną sypialnię oraz pokój dzienny wyposażony w wypoczynek, biurko z krzesłem, TV-sat, taras, łazienkę z wanną posiadającą hydromasaż.
Galeria
Wybierz region
Promowane obiekty
PENSJONAT SOLANNA
Pensjonat
120.00 zł
Pensjonat
Hotel
Hotel
Promowane oferty
brak danych
Wybierz obiekt
Rodzaj wyjazdu
Oferty z regionu
Dodaj ofertę / [załóż konto]
Login:
Hasło:
 

 
 
© 2011 Wypoczynek w Polsce. Projekt: Xann Internet Solutions

Pozycjonowanie strony