Nazwa:
HOTEL ARA
Miejscowość:
Jastrzębia Góra
Adres:
84-104 Jastrzębia Góra , ul. Rozewska 4 a
Województwo:
pomorskie
Region:
Wybrzeże Bałtyckie
Charakter regionu:
morze
Położenie:
Odległość od wody: 100 m
Typ obiektu:
Hotel
Czas otwarcia:
Obiekt całoroczny
Ilość miejsc:
50 (Liczba pokoi: 25)
Tel. stacjonarny:
58-674-96-00
Fax:
58-674-93-00
Adres www:
http://www.arahotel.pl/
Cena osoba/dzień:
od 70.00 zł do 215.00
Piktogramy
sauna sauna
sala konferencyjna sala konferencyjna
restauracja restauracja
pełny węzeł sanitarny pełny węzeł sanitarny
parking parking
kawiarnia, bar, bufet kawiarnia, bar, bufet
TV w pokojach TV w pokojach
dostęp do internetu dostęp do internetu
apartamenty apartamenty
udogodnienia dla rodzin z dziećmi udogodnienia dla rodzin z dziećmi
Opis
Jastrzębia Góra to idealne miejsce na wczasy. Najdalej wysunięta w polskie morze, przyciąga co rok tysiące turystów spragnionych plaży, słońca i rozrywki.

Hotel ARA położony jest w centrum Jastrzębiej Góry, tylko 100m od piaszczystej Bałtyckiej plaży. To bez wątpienia jeden z naszych największych atutów. Ale nie jedyny.

Nasz hotel nad morzem jest w wakacje bardzo atrakcyjnym miejscem do wypoczynku ale także i zabawy. Zarówno w sezonie jaki i poza nim organizujemy codzienne disco dancingi w hotelowej restauracji. Obiekt posiada własną, dobrze wyposażoną siłownię oraz gabinet masażu. Nasze oba parkingi są monitorowane systemem kilkunastu kamer. W naszej restauracji serwujemy potrawy kuchni polskiej i europejskiej.

Nasz hotel organizuje spotkania biznesowe oraz konferencyjno-szkoleniowe na kilku bardzo dobrze wyposażonych salach.

Jastrzębia Góra posiada liczne atuty - jest tu niepowtarzalny klimat nadmorskiego kurortu, malownicze okolice, bliskie sąsiedztwo Zatoki Puckiej i możliwość uprawiania sportów wodnych.

Atrakcyjność tego miejsca to również cenne zabytki kulturowe i historyczne związane z nadmorskim położeniem, folklorem kaszubskim i tradycjami morskimi.

Dla pragnących skorzystać z atrakcji turystycznych naszej okolicy służymy radą i pomocą w każdej sytuacji.

Serdecznie zapraszamy na urlop nad polskie morze przez cały rok !
Opis cen noclegów
Dla gości hotelowych na dwóch piętrach przygotowaliśmy dwadzieścia trzy przytulne, eleganckie jedno i dwuosobowe pokoje oraz dwa apartamenty. W większości pokoi istnieje możliwość rozłożenia dostawki w postaci tapczaniku.

Każdy gość hotelu może zdeponować wartościowe rzeczy w kasetkach sejfowych, które znajdują się przy recepcji. Pokoje hotelowe położone są po wschodniej i zachodniej stronie. W pokojach jak i w całym budynku hotelu jest możliwość odbioru bezprzewodowego Internetu, który jest wliczony w cenę pobytu. Pokoje mają powierzchnię odpowiadającą wymaganiom kategoryzacji dla hotelu 2*.

Pokój 1-osobowy
Pokój dostosowany jest dla jednej osoby, a łączna jego powierzchnia to 9m2. Pokój posiada ciepłą kolorystykę i standardowo wyposażony jest w stolik nocny z lampką, biurko z krzesłem, TV-sat, lodówkę, łazienkę z kabiną oraz telefon.

Pokój 2-osobowy
Pokój dostosowany jest dla dwóch osób, a łączna jego powierzchnia to 12m2. Pokój posiada dwa rozdzielne łóżka i standardowo wyposażony jest w stoliki nocne z lampkami, biurko z krzesłem, TV-sat, lodówkę, łazienkę z kabiną oraz telefon.

Pokój 2-osobowy
Pokój dostosowany jest dla dwóch osób, a łączna jego powierzchnia to 12m2. Pokój posiada jedno podwójne złączone łóżko i standardowo wyposażony jest w stolik nocny z lampką, biurko z krzesłem, TV-sat, lodówkę, łazienkę z kabiną oraz telefon.

Pokój 3-osobowy
Pokój dostosowany jest dla trzech osób, a łączna jego powierzchnia to 15m2. Pokój posiada jedno podwójne łóżko oraz rozkładany tapczanik, stolik nocny z lampką, biurko z krzesłem, TV-sat, lodówkę, łazienkę z kabiną oraz telefon.

Apartament Studio
Pokój dostosowany jest dla dwóch osób, a łączna jego powierzchnia to 18m2. Studio składa się z sypialni (jedno podwójne łóżko) oraz pokoju dzien- nego z sofą i wygodnym fotelem, TV-sat, biurkiem z krzesłem, łazienką z kabiną oraz telefonem.

Apartament Komfort
Pokój dostosowany jest dla dwóch osób, a łączna jego powierzchnia to 20m2. Apartament posiada odrębną sypialnię oraz pokój dzienny wyposażony w wypoczynek, biurko z krzesłem, TV-sat, taras, łazienkę z wanną posiadającą hydromasaż.
Galeria
Wybierz region
Promowane obiekty
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY METRIX
Ośrodek Wypoczynkowy
60.00 zł
Ośrodek Wypoczynkowy
PENSJONAT AFRODYTA SPA
Pensjonat
140.00 zł
Pensjonat
WILLA GRYF
Villa
85.00 zł
Villa
Promowane oferty
brak danych
Wybierz obiekt
Rodzaj wyjazdu
Oferty z regionu
Dodaj ofertę / [załóż konto]
Login:
Hasło:
 

 
 
© 2011 Wypoczynek w Polsce. Projekt: Xann Internet Solutions

Pozycjonowanie strony